Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Přelidněnost na hřištích...

Jan Novak (neregistrovaný uživatel)
Jan Novak
Dobrý den, poslední dobou mě rozčiluje plno lidí na hřišti, kde hraju. Kvůli tomu, že je nás na hřišti pořád čím dál víc, je hra strašně pomalá. Můžu to nějak zrychlit, třeba obrátit se na provozovatele hřiště nebo něco podniknout?
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 19.03.2010 01:15
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Pokud některý flight před Vámi vysloveně zdržuje (ať už velkými prostoji při hře nebo neuměním a hraním vysokého počtu ran), tedy vznikají před ním prostoje a nepustí Vás automaticky před sebe, což by dle pravidel měl, tak je záhodno upozornit marschalla hřiště, ten jim může přikázat, aby Vás pustili nebo případně jim i přikázat, aby nějakou jamku vynechali a šli hned dále. A nějaké tipy, jak sám nehrát pomalu? Pokud hrajete z odpaliště jako první nebo druhý, buďte připraveni vyrazit ihned po posledním odpalu. Hůl zastrčenou v bagu, bag na rameni nebo prostě připravený s vozíkem na odchod ihned po poslední ráně Vaší skupiny. Jste-li první na řadě na další jamce, nezdržujte se zapisováním skóre, jděte odpálit a zapište si skóre během odpalů dalších hráčů. Když nejste první, nečekejte s ověřením větru a podobnými věcmi až na to, až Váš spoluhráč odpálí. Všechno si připravte tak, abyste po něm jen udělali cvičný švih a odpálili. Na greenu nečekejte se čtením greenu až na Vás přijde řada, připravte si svou ránu, až na Vás přijde řada, tak jen zahrajte.
Muž, Celkem 165 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Jumper (neregistrovaný uživatel)
Jumper
na každou jamku a průběh hry je stanoven čas, na který má dohlížet Marshal - pokud jej hřiště pro uspory nemá (zvláště přes týden) vyžadujte slevu !!!
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Martin (neregistrovaný uživatel)
Martin
já nechápu kam všichni tak spěchají...dyť je to radost být na hřišti, v přírodě, v krásném prostředí a kochat se. kdo chce jenom švihat a patovat může na driving.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.
Partneři poradny:

Návody, rady, problémy, odborníci